Säsong 2010/2011


Datum Veckodag Lag Tid Resultat
2010-10-03 Söndag IBK Berget - KK87 09:50
5-5
Referat
2010-10-14 Torsdag Team Patria - IBK Berget 19:00
8-9
Referat
2010-10-31 Söndag IBK Berget - Murphys Gäng 09:50
7-6
Referat
2010-11-11 Torsdag Akademiska - IBK Berget 19:00
8-5
Referat
2010-11-28 Söndag IBK Berget - Häxgänget 09:50
5-6
Referat
2010-12-09 Torsdag Tuna Dyngfighters - IBK Berget 19:00
8-0
Referat
2010-12-27 Måndag IBK Berget - Bil 3:an 20:50
5-11
Referat
2011-01-10 Måndag Lag Tryggve - IBK Berget 20:00
6-7
Referat
2011-01-24 Måndag IBK Berget - Beijer 20:50
5-8
Referat
2011-02-07 Måndag Yxorna - IBK Berget 20:00
6-3
Referat
2011-02-20 Söndag IBK Berget - Tupolevs PP 13:10
2-10
Referat
2011-03-03 Torsdag U-a Tigers - IBK Berget 19:00
10-5
Referat
2011-03-21 Måndag Redina - IBK Berget 20:50
12-5
Referat
2011-03-24 Torsdag IBK Berget - Gamlis 21:30
6-4
Referat

# Lag M V O F + - +/- P
1  

Häxgänget

14 11 1 2 94 39 55 34
2  

Yxorna

14 11 0 3 75 47 28 33
3  

Tuna Dyngfighters

14 10 1 3 73 52 21 31
4  

Tupolevs PP

14 9 3 2 68 37 31 30
5   Akademiska 14 9 2 3 85 52 33 29
6   U-a Tigers 14 8 2 4 90 71 19 26
7   Beijer 14 8 1 5 89 58 31 25
8   Gamlis 14 6 0 8 56 64 -8 18
9   Bil 3:an 14 5 2 7 71 89 -18 17
10   Lag Tryggve 14 4 4 6 51 56 -5 16
11   Redina 14 4 1 9 53 82 -29 13
12   IBK Berget 14 4 1 9 69 108 -39 13
13   Murphys Gäng 14 3 0 11 58 73 -15 9
14   KK87 14 2 2 10 51 89 -38 8
15   Team Patria 14 1 0 13 46 112 -66 3


Övriga resultat



Datum Veckodag Lag Tid Resultat
2010-09-27 Måndag Gamlis - Redina 21:40
7 - 2
2010-10-03 Söndag Tuna Dyngfighters - Lag Tryggve 12:20
3 - 2
2010-10-04 Måndag U-a Tigers - Team Patria 20:50
8 - 5
2010-10-07 Torsdag Häxgänget - Beijer 19:00
4 - 2
2010-10-07 Torsdag Tupolevs PP - Murphys Gäng 21:30
3 - 0
2010-10-10 Söndag Akademiska - Yxorna 09:50
6 - 9
2010-10-10 Söndag Redina - Bil 3:an 12:20
4 - 8
2010-10-11 Måndag KK87 - Gamlis 20:50
2 - 3
2010-10-14 Torsdag Beijer - Tuna Dyngfighters 21:30
7 - 5
2010-10-18 Måndag Murphys Gäng - U-a Tigers 20:50
4 - 6
2010-10-21 Torsdag Yxorna - Häxgänget 19:00
1 - 2
2010-10-21 Torsdag Akademiska - Tupolevs PP 21:30
2 - 2
2010-10-24 Söndag KK87 - Redina 09:50
2 - 7
2010-10-24 Söndag Bil 3:an - Lag Tryggve 12:20
4 - 4
2010-10-25 Måndag Gamlis - Team Patria 21:40
7 - 3
2010-10-31 Söndag Tuna Dyngfighters - Yxorna 12:20
6 - 3
2010-11-01 Måndag U-a Tigers - Akademiska 20:50
3 - 0
2010-11-04 Torsdag Häxgänget - Tupolevs PP 19:00
6 - 5
2010-11-04 Torsdag Redina - Lag Tryggve 21:30
2 - 3
2010-11-07 Söndag Team Patria - KK87 09:50
2 - 6
2010-11-07 Söndag Beijer - Bil 3:an 12:20
10 - 2
2010-11-08 Måndag Murphys Gäng - Gamlis 20:50
2 - 3
2010-11-11 Torsdag Tupolevs PP - Tuna Dyngfighters 21:30
3 - 1
2010-11-15 Måndag Häxgänget - U-a Tigers 20:50
9 - 0
2010-11-18 Torsdag Team Patria - Redina 19:00
1 - 6
2010-11-18 Torsdag Lag Tryggve - Beijer 21:30
4 - 3
2010-11-21 Söndag KK87 - Murphys Gäng 09:50
6 - 11
2010-11-21 Söndag Bil 3:an - Yxorna 12:20
3 - 7
2010-11-22 Måndag Gamlis - Akademiska 21:40
1 - 7
2010-11-28 Söndag Tuna Dyngfighters - U-a Tigers 12:20
7 - 5
2010-11-29 Måndag Redina - Beijer 20:50
3 - 7
2010-12-02 Torsdag Murphys Gäng - Team Patria 19:00
6 - 3
2010-12-02 Torsdag Yxorna - Lag Tryggve 21:30
6 - 2
2010-12-05 Söndag Akademiska - KK87 09:50
8 - 3
2010-12-05 Söndag Tupolevs PP - Bil 3:an 12:20
5 - 2
2010-12-06 Måndag Häxgänget - Gamlis 20:50
6 - 3
2010-12-09 Torsdag Murphys Gäng - Redina 21:30
8 - 0
2010-12-13 Måndag Beijer - Yxorna 20:50
6 - 8
2010-12-16 Torsdag Team Patria - Akademiska 19:00
3 - 12
2010-12-16 Torsdag Lag Tryggve - Tupolevs PP 21:30
3 - 3
2010-12-19 Söndag KK87 - Häxgänget 09:50
2 - 13
2010-12-19 Söndag Bil 3:an - U-a Tigers 12:20
7 - 10
2010-12-20 Måndag Gamlis - Tuna Dyngfighters 21:40
4 - 5
2010-12-30 Torsdag Tuna Dyngfighters - KK87 19:00
5 - 2
2010-12-30 Torsdag U-a Tigers - Lag Tryggve 21:30
3 - 3
2011-01-02 Söndag Häxgänget - Team Patria 09:50
18 - 2
2011-01-02 Söndag Tupolevs PP - Beijer 12:20
6 - 5
2011-01-03 Måndag Akademiska - Murphys Gäng 20:50
7 - 4
2011-01-09 Söndag Redina - Yxorna 09:00
6 - 5
2011-01-09 Söndag Bil 3:an - Gamlis 11:30
5 - 8
2011-01-10 Måndag Team Patria - Tuna Dyngfighters 22:30
4 - 8
2011-01-13 Torsdag Beijer - U-a Tigers 20:40
6 - 6
2011-01-17 Måndag Murphys Gäng - Häxgänget 20:00
2 - 7
2011-01-17 Måndag Yxorna - Tupolevs PP 22:30
3 - 2
2011-01-20 Torsdag Akademiska - Redina 20:40
6 - 1
2011-01-23 Söndag Bil 3:an - KK87 09:00
7 - 6
2011-01-23 Söndag Gamlis - Lag Tryggve 11:30
4 - 3
2011-01-30 Söndag U-a Tigers - Yxorna 11:30
3 - 6
2011-01-31 Måndag Häxgänget - Akademiska 20:00
2 - 3
2011-01-31 Måndag Redina - Tupolevs PP 22:30
2 - 6
2011-02-03 Torsdag Häxgänget - Redina 20:40
4 - 4
2011-02-06 Söndag Tupolevs PP - U-a Tigers 09:00
6 - 4
2011-02-06 Söndag Akademiska - Tuna Dyngfighters 11:30
5 - 6
2011-02-07 Måndag Beijer - Gamlis 22:30
6 - 2
2011-02-10 Torsdag Team Patria - Bil 3:an 20:40
4 - 7
2011-02-14 Måndag Lag Tryggve - KK87 20:00
2 - 3
2011-02-14 Måndag Gamlis - Yxorna 22:30
3 - 5
2011-02-17 Torsdag KK87 - Beijer 19:50
2 - 7
2011-02-17 Torsdag Bil 3:an - Murphys Gäng 22:20
5 - 4
2011-02-20 Söndag Lag Tryggve - Team Patria 10:40
4 - 7
2011-02-21 Måndag Tuna Dyngfighters - Häxgänget 22:30
1 - 6
2011-02-27 Söndag Redina - U-a Tigers 10:40
1 - 11
2011-02-28 Måndag Tuna Dyngfighters - Redina 20:50
9 - 3
2011-03-03 Torsdag Tupolevs PP - Gamlis 21:30
3 - 1
2011-03-06 Söndag Akademiska - Bil 3:an 09:50
10 - 3
2011-03-06 Söndag Yxorna - KK87 12:20
2 - 1
2011-03-07 Måndag Murphys Gäng - Lag Tryggve 20:50
2 - 3
2011-03-07 Måndag Beijer - Team Patria 21:40
7 - 1
2011-03-10 Torsdag Beijer - Murphys Gäng 21:30
10 - 4
2011-03-13 Söndag Tuna Dyngfighters - Murphys Gäng 09:00
4 - 3
2011-03-14 Måndag Team Patria - Yxorna 20:50
2 - 5
2011-03-17 Torsdag Lag Tryggve - Akademiska 19:00
5 - 5
2011-03-17 Torsdag KK87 - Tupolevs PP 21:30
5 - 5
2011-03-20 Söndag Bil 3:an - Häxgänget 09:50
2 - 7
2011-03-20 Söndag Gamlis - U-a Tigers 12:20
6 - 9
2011-03-24 Torsdag Yxorna - Murphys Gäng 19:00
9 - 2
2011-03-27 Söndag Tuna Dyngfighters - Bil 3:an 09:50
5 - 5
2011-03-27 Söndag U-a Tigers - KK87 12:20
12 - 6
2011-03-28 Måndag Häxgänget - Lag Tryggve 20:50
4 - 7
2011-03-31 Torsdag Tupolevs PP - Team Patria 19:00
9 - 1
2011-03-31 Torsdag Akademiska - Beijer 21:30
6 - 5